Daruj čas

Darujte k Vánocům to nejcennější - svůj čas

S blížícími se Vánocemi pro mnohé z nás začíná období shonu a přemýšlení nad dary pro naše milované. Co má ale tu největší hodnotu? Dar, který můžeme našim milovaným věnovat, nenajdeme v regálech obchodů, a přitom je jeho hodnota nevyčíslitelná. Ten největší dárek je náš čas, protože chvíle s našimi milovanými jsou k nezaplacení.

 

Jak darovat společný čas?

Co třeba s naším speciálním poukazem na Společný čas? Můžete si vybrat jednu z několika aktivit nebo si napsat vlastní věnování. Pak už stačí poukaz jen předat obdarovanému a vytvořit si krásné vzpomínky během společně strávených chvil.

Náhled poukazu

 

Poukaz na společný čas

Darujte Vašim milovaným poukaz, díky kterému prožijete výjimečné momenty společně, protože tím největším dárkem je náš čas.

Vybrat si můžete z několika předepsaných variant nebo si stáhnout prázdný poukaz, do kterého vypíšete libovolnou aktivitu podle svého.

Vybrat poukaz zdarma

 

Poukaz na společný čas s příspěvkem na dobrou věc

Pokud byste společně s námi chtěli podpořit dobrou věc, podívejte se na naše další poukazy. Koupí darujete čas plný aktivit lidem, kteří jsou často osamělí.

O konkrétním projektu budete moct sami rozhodnout na našich sociálních sítích. Sledujte nás na Facebooku i Instagramu, ať Vám nic neunikne.

Koupit poukaz s příspěvkem pro dobrou věc

 

Zastavme se na chvíli

Životní shon nás často odvádí od toho, co je skutečně důležité, a to od času s našimi blízkými.
Pokud se i Vy poznáváte v jednom z našich videí, není na čase něco změnit?

 

Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání