Kompostér JUWEL AEROPLUS 6000

Kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
Kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
Vaše cena 5 945 Kč

Objem 600 l, vícekomorový "chytrý" kompostér, materiál plast, hmotnost 27 kg, letní / zimní provoz.

Celý popis
Dostupnost: Skladem u dodavatele  (Ověřit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
Libiš
0 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení ve středu 04.10.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Lanit Plast
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P113117

Popis a parametry

Kompostér JUWEL AEROPLUS 6000

PRVNÍ NA SVĚTĚ - JUWEL AEROPLUS 6000 je první kompostér, který v krátké době díky své inteligentní vícekomorové soustavě dodává bez větší námahy vynikající kompost. Je určen do všech moderních zahrad.

Nový kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 vyniká kromě jedinečného a krásného designu především svým inteligentním multikomorovým systémem, který „vyrobí“ vynikající kompost v krátkém čase bez pracného a zdlouhavého přemísťování kompostované hmoty.

Přeměna hmoty v kompost probíhá uvnitř kompostéru. Míchání a provzdušňování se provádí v průběhu vyprazdňování komor. Do sběrné komory A je možné umístit velké množství hmoty určené ke zkompostování. Poté se hmota přesype do kompostovací komory B, kde začne vlastní kompostovací proces.

Vzhledem ke konstrukci kompostéru je umožněn přívod kyslíku ze všech stran komory, čímž se zintenzivňuje kompostovací proces. Při vzniku velkého množství odpadního tepla tak dochází k redukci objemu a uvolňování vlhkosti.

Kompostování může probíhat zcela nerušeně, protože čerstvý materiál se doplňuje do oddělené plnící komory a nenarušuje tak kompostovací proces v komoře B. Prakticky zkompostovaný materiál se po 6-8 týdnech může přesypat přes rotační klapku do komory C, kde probíhá zrání kompostu.

Komposter Aeroplus 6000 byl vyvinut v úzké spolupráci s rakouskou Mikrobiologickou univerzitou v průběhu několika let zkoušek.

 • Rozměry vnější (V x Š x D): 105 x 78 x 78 cm

Výhody:

 • Inteligentní vícekomorový systém šetří práci s promícháváním kompostované hmoty
 • Velké plnící a odběrové klapky s ochranou proti větru clip-in
 • Nastavitelné větrání pro letní / zimní provoz
 • Snadné vyjmutí kompostu ze spodní komory
 • Rychlé kompostování řízeným provzdušňováním
 • Kompostér AeroPlus 6000 zapadá svým designem harmonicky do jakéhokoliv zahrady

Kompostovací proces probíhá v několika fázích:

 • Kompostový materiál se umístí do sběrné komory přes velkou plnící klapku (ochrana proti větru). Tento prostor je utěsněný (anaerobní), takže zabraňuje přístupu létajícího hmyzu a současně umožňuje kompostovanému materiálu uchovat si svou vlhkost.
 • Po naplnění sběrné komory se do kompostovací komory zavede (přesype) větší množství zelené hmoty. Budoucí kompost je v této komoře ze všech stran provzdušňován (prostor je aerobní). Díky intenzivnímu přívodu kyslíku (letní / zimní regulace přívodního vzduchu) probíhá rychlé kompostování současně s intenzivním ohřevem hmoty. Přitom se uvolňuje vlhkost a objem kompostovací komory B se neustále zmenšuje. Sběrná komora A tak může být až třikrát vyprázdněna.
 • Po cca 6 až 8 týdnech, v závislosti na ročním období a kompostované hmotě, se komora B pomocí otočné kliky vyprázdní a hmota se přesype do komory C.
 • V dozrávací komoře se kompostovací proces zintenzivní díky kontaktu kompostovaného materiálu se zemí a s různými půdními organismy, které se v krátké době dostanou do kompostu. Kompost pak lze postupně odebírat po otevření spodní klapky.

Upozornění:

 • Výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • Produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • Tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Společnost JUWEL je jedním z velkých světových výrobců prémiových kompostérů. Produkty této firmy se vyznačují chytrým nápadem a dokonalou kvalitou, protože firma JUWEL chce svým zákazníkům nabídnout vynikající výrobek s dlouhou živostností v super kvalitě.

Výrobky JUWEL nejsou dováženy jako většina obdobných produktů odkudsi z dálného východu, ale jsou vyráběny v evropské kvalitě v malebném městečku Imst uprostřed rakouských Alp.

Parametry

Kategorie Kompostéry
Výrobce Lanit Plast
Hmotnost 27 kg
Objem 600 l
Barva zelená
Materiál Plast
Hmotnost balení 27200 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání