Motyčka Fiskars QuikFit

Prodloužená záruka
Motyčka Fiskars QuikFit
Motyčka Fiskars QuikFit
Vaše cena 312 Kč

Účinný nástroj k odstranění plevelu mezi řádky. Pracovní část z nerezové oceli. Unikátní automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit.

Celý popis
Dostupnost: Skladem 4 ks (Ověrit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
e-shop (hlavní sklad)
3 ks
Libiš
1 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Předpokládaný termín doručení v pátek 24.03.
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava až domů
Výrobce: Fiskars
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P71631

Popis a parametry

Motyčka Fiskars QuikFit

Motyčka je účinný nástroj k odstranění plevelu mezi řádky. 

Fiskars QuikFit™ představuje sortiment zahradního nářadí s vyměnitelnými hlavicemi a rukojeťmi, určený pro rozličné zahradnické úkony. Fiskars QuikFit™ nabízí bezpečné a inteligentní řešení zejména tam, kde potřebujete větší dosah. Umožňuje efektivní čištění trávníku a dvora a nabízí chytré řešení pro kultivační práce. Unikátní automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit se stal vítězem ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

Pokud byste na zahradě rádi zastali více práce, ale používali při tom méně nářadí, náš systém QuikFit s výměnnými hlavami je pro vás ideální volba. Nabízí čističe okapů, kultivátory, hrabla na sníh, kartáče a další speciální nástroje, s nimiž zvládnete kompletní údržbu zahrady. Díky univerzálnímu adaptéru navíc jednotlivé součásti můžete kombinovat s nástroji z jiných systémů s výměnnými hlavami. Stačí zacvaknout a máte nářadí, které právě potřebujete.

Click & Grow (Nasadit a pěstovat)

V řadě Click & Grow nabízí systém QuikFit™ Fiskars jednoduchá a flexibilní řešení pro pěstování zeleniny a květin na Vaší zahradě, chalupě, nebo městské zahrádce. Jedinečný, prostorově úsporný systém, ve kterém může být jedna násada použita pro několik nářaďových nástavců.

  • Účinný nástroj k odstranění plevelu mezi řádky
  • Pracovní část z nerezové oceli

Parametry

Kategorie Zahradní nářadí
Výrobce Fiskars
Rozměry balení 19 x 9 x 25 cm
Hmotnost balení 450 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání